מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

הזמנת מוניות היא דרך פשוטה מאוד ונוחה מאוד להגיע ממקום למקום ואולי זוהי הדרך הנוחה ביותר והפשוטה ביותר כאשר רוצים להגיע ממקום למקום בעיר גדולה, בכל מקום בעולם. לרוב תחבורה ציבורית כמו אוטובוסים ורכבות היא זולה יותר מנסיעה במוניות אך היא לרוב הרבה פחות נוחה.
לכן כאשר אתם רוצים להגיע למסיבה, למשל, לאירוע חשוב, להופעת מוזיקה או להצגה בתיאטרון כל שעליכם לעשות הוא להזמין מונית ולנסוע למקום חפצכם. מדוע נוח יותר לבצע הזמנת מוניות מאשר לנסוע בתחבורה ציבורית? תחבורה ציבורית אינה פועלת בשעות הלילה ואילו תוכלו לבצע הזמנת מוניות בכל שעה שתרצו, עשרים וארבע שעות ביממה. כמו כן, תוכלו לבצע הזמנת מוניות לכל יעד שתרצו מכל יעד שהוא. תחבורה ציבורית נוסעת במסלולים קבועים ולא תמיד מגיעה בתדירות שאתם רוצים למחוז חפצכם ולעתים היא אינה מגיעה בכלל למחוז חפצכם.

הזמנת מוניות היא נוחה יותר משום שכאשר אתם נוסעים במונית אתם נוסעים לבדכם ונמצאים בחלל ממוזג. לא פעם כאשר יש צורך לנסוע ברכבת או באוטובוס אין מקומות ישיבה ולא תמיד יש מזגן. כך שהנסיעה היא נוחה הרבה פחות. כמו כן, ברכבות ובאוטובוסים לא פעם צריכים להצטופף עם הרבה אנשים אחרים, דבר ממש לא נעים שלא קורה כאשר מבצעים הזמנת מוניות.

הזמנת מוניות היא נוחה יותר לא רק מנסיעה בתחבורה ציבורית אלא הזמנת מוניות היא גם נוחה יותר לעתים קרובות מנסיעה ברכב פרטי, במיוחד כאשר מדובר בנסיעה בתוך עיר גדולה כמו תל אביב, למשל, או ירושלים. כאשר נוסעים ברכב פרטי בעיר גדולה לא

  

פעם נאלצים לחפש חניה יותר מחצי שעה. גם כאשר מוצאים חנייה לעתים קרובות בעלי החניונים דורשים עבורה מחיר מופקע וגבוה במיוחד. לכן, גם אם משלמים מחיר יחסית גבוה עבור הזמנת מוניות ספיישל, לא פעם הוצאות הדלק והוצאות החנייה שהן גבוהות מאוד מתקזזות עם המחיר. כאשר תבצעו הזמנת מוניות לא תצטרכו להתעצבן על נהגים אחרים בכביש ולא תצטרכו לעבור את הסיוט של חיפוש חנייה במרכז העיר. בכל שעה שתרצו לחזור הבייתה תוכלו פשוט לבצע שוב הזמנת מוניות.