מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

הסעות על ידי חברת הסעות הוא שירות נוח מאוד אשר אין ספור אנשים ברחבי המדינה משתמשים בו מדי יום. עובדים רבים מגיעים מדי בוקר לעבודה במפעלים שהם עובדים בהם או בחברות שהם עובדים בהן לא עם רכב פרטי אלא עם שירות הסעות של חברת הסעות פרטית. כאשר מספר מסויים של עובדים עובדים במקום אחד נוח יותר לחברה או למפעל לשלוח רכב הסעות שיאסוף את כל העובדים. גם לעובדים נוח להגיע יחד עם רכב הסעות ולא לקחת מכונית, לבזבז דלק ולעמוד כל אחד בפקקים באופן נפרד.

נוח במיוחד ללכת לעבודה ולחזור ממנה עם חברת הסעות כאשר כל העובדים אשר מגיעים יחד עובדים באותה המשמרת, זאת אומרת, עובדים באותן השעות ועל כן אף אחד מהם לא צריך רכב פרטי ביום העבודה. גם עובדים אשר יש להם רשיון נהיגה וגם עובדים שיש להם רכב פרטי לא פעם מעדיפים להגיע לעבודה עם רכב הסעות בגלל הסיבות השונות אשר הוזכרו לעיל.

הסעות הן אינן רק עבור אנשים שונים אשר צריכים להגיע מדי בוקר אל מקום עבודתם אלא הסעות מסיעות גם ילדים ממקום למקום. ילדים רבים מגיעים מדי יום לבית הספר בו הם לומדים עם רכב הסעות. ישנם הורים אשר מתאגדים באופן פרטי ומשלמים להסעות על מנת שתסיע את ילדיהם לבית הספר וחזרה ממנו ולהסיע את הילדים לחוגים שונים או לפעילויות העשרה שונות בבית הספר.

ישנן מועצות מקומיות או מועצות אזוריות אשר לעתים משלמים לחברת הסעות על מנת שתסיע ילדים לבית ספר מיוחד בו הם לומדים או בית ספר שלא נמצא באותה מועצה מקומית, כמו למשל בית ספר דתי או בית ספר חרדי.

  

הסעות הן שירות נוח מאוד עבור הורים אשר לא יכולים להתפנות באמצע יום עבודה רק כדי להסיע את ילדיהם לבית הספר ולהחזיר אותם מבית הספר. לא תמיד בית הספר נמצא במרחק הליכה קרוב ובמקרים כאלו הילדים בהחלט זקוקים להסעה לבית הספר. הורים כאלה הם בדרך כלל ההורים אשר מתאגדים יחד ושוכרים יחד את שירותיה של חברת הסעות.