מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

מוניות הוד השרון

 

מוניות הוד השרון מציעות את שירותי ההסעות שלהן לא רק לתושבי הוד השרון אלא גם לכל התושבים אשר גרים בסמוך לעיר. הוד השרון ממוקמת ליד כפר סבא ולכן גם כאשר תושבי כפר סבא זקוקים למונית הם בהחלט יכולים לצלצל אל מוניות הוד השרון ולהזמין מונית למקום חפצם. תושבי המושבים הסמוכים להוד השרון יכולים כמובן גם הם להעזר בשירותי מוניות הוד השרון.

אלו הם מושבים כמו אלישמע, נווה ירק ומושבים קרובים נוספים. מוניות הוד השרון משרתות כמובן גם יישובים מעט מרוחקים יותר אשר קרובים לכפר סבא.

 
מוניות הוד השרון הן חלק בלתי נפרד מהעיר. הוד השרון היא אינה עיר מנומנמת לחלוטין כפי שאנשים מסויימים עלולים לחשוב. יש בהוד השרון מספר מסעדות איכותיות אשר מגישות אוכל מגוון אשר מצליחות למשוך אליהן מספר גדול של משפחות ובליינים. מלבד המסעדות יש בעיר גם כמה פאבים איכותיים מאוד. כפי שכולם יודעים אלכוהול ונהיגה אינם משתלבים היטב יחד.
 
למרות שבהוד השרון אין בדרך כלל בעיות חנייה חריפות, כמו בערים תל אביב ובאזור הרצליה פיתוח, אנשים עדיין לא רוצים לנהוג עם רכבם הפרטי למקומות הבילוי. וזאת משום שלא נוהגים לאחר ששותים אלכוהול כל הערב. בדיוק בנקודה זו נכנסות מוניות הוד השרון לתמונה ועוזרות לבליינים. כל מי שרוצה ללכת אל אחד הפאבים המשובחים שיש בהוד השרון ולשתות שם יכול בהחלט לעשות כן והוא בסוף הערב אינו צריך לנהוג.
 
במקום לחפש בנרות נהג תורן אשר לא שתה ויוכל להחזיר את המבלים בשלום הבייתה ניתן פשוט לקחת מוניות הוד השרון.
 
מוניות הוד השרון ייגבו מחיר אחד תמורת אותה נסיעה אשר מתקיימת בשעות היום ומחיר אחר עבור נסיעה אשר מתקיימת בשעות הלילה. אם הנסיעה מתרחשת בערב חג או בערב שבת היא לרוב תהיה יקרה יותר וכך גם בשבת עצמה ובחג עצמו. כמובן שגם המרחק של הנסיעה משפיע מאוד על המחיר עבור אלו שנהנים מהשירותים של מוניות הוד השרון. לעתים ממש לא נעים להוציא רכב פרטי בגלל בעיות חנייה ובגלל מחיר הדלק ולכן נוח יותר להזמין לכל מקום שתחפצו מוניות הוד השרון.