מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

מוניות הרצליה

 

מוניות הרצליה פועלות באחת הערים ה"שוות" ביותר של ישראל. הרצליה היא עיר מיוחדת מאוד שפשוט כיף לבלות בה כל פעם מחדש. תיירים מחו"ל שמגיעים לעיר ומבקרים מכל הקצוות השונים של ישראל לא פעם מגיעים לעיר להנות מהאטרקציות השונות שלה בעזרת השירות הנפלא של מוניות הרצליה. מה אם כן יש בעיר הרצליה שמעסיק כל כך את השירות של מוניות הרצליה ומושך את התיירים? הדבר הבולט ביותר בהרצליה הוא כמובן חופי הים שלה.

בהרצליה ישנם חופים יפהפהיים שפשוט כיף להעביר בהם יום שבת או סתם יום של חול במהלך החופשה. בעזרת מוניות הרצליה תוכלו להגיע לחופים במהירות, בקלות ולא תצטרכו לחפש מקומות חנייה. מי שנוסע לחוף הרצלייה ולא רוצה ללכלך את הרכב הפרטי שלו עם חול יכול להזמין מוניות הרצליה ולהגיע הבייתה מבלי בכלל להוציא את הרכב מהחניה.

 
מוניות הרצליה מסיעות תיירים למגוון גדול של מקומות בילוי שלא כוללים רק את חוף הים. בהרצליה נמצא קניון ארנה היוקרתי וקניון שבעת הכוכבים. מי שאוהב קניות בהחלט יימצא מה לעשות בכל אחד ממקומות הבילוי האלה. בעזרת מוניות הרצליה ניתן כמובן להגיע לכל אחד ממרכזי הקניות האלו ולבלות את היום במזגן. על אף שבקניונים כן יש מקומות חניה לא פעם נוח יותר להעזרת בשירות של מוניות הרצליה ולא לקחת את הרכב אלא להתפנק בנסיעה במונית.
 
מוניות הרצליה עוזרות להסיע תיירים גם להרצליה פיתוח שהיא ללא ספק אחד ממקומות הבילוי המעניינים שיש בישראל. בעזרת מוניות הרצליה ניתן להגיע גם לסינמה סיטי שסמוכה מאוד להרצליה פיתוח. בהרצליה פיתוח ישנן אין ספור מסעדות איכותיות המציעות אוכל מכל הסוגים ומכל סגנונות הבישול (יפני, איטלקי ועוד) וגם מגוון גדול של פאבים ובתי קפה.
 
מי שאוהב את חיי הלילה יוכל כמובן לקפוץ לאחד מהמועדונים אשר נמצאים באזור. מוניות הרצליה יכולות לעזור מאוד לאלו אשר רוצים לשתות במהלך הבילוי ולא רוצים לנהוג עם הרכב חזרה הביתה. לעתים אין חנייה במקומות רבים בהרצליה בכלל ובהרצליה פיתוח בפרט ולכן נוח יותר לוותר על הרכב הפרטי ולקחת מוניות הרצליה.