מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

מוניות כפר סבא

 

מוניות כפר סבא מספקות שירותי מוניות לא רק לתושבי כפר סבא אלא גם לתושבי האזור כולו. כפר סבא מוקפת ביישובים, במושבים, בקיבוצים ובערים נוספות. תושבי כל המקומות האלה נעזרים בשירותי מוניות כפר סבא באין ספור מקרים. בין התושבים השונים שמשתמשים בשירות של מוניות כפר סבא ניתן למצוא את תושבי אלפי מנשה, תושבי קרני שומרון, תושבי צופים ותושבי גינות שומרון.

כמו כן, מי שעוד נעזר בשירותים של מוניות כפר סבא הם תושבי אלישמע, תושבי הוד השרון, תושבי נווה ירק, תושבי ניר אליהו, תושבי צופית ועוד. לעתים גם תושבי צור יגאל ותושבי כוכב יאיר משתמשים בשירות של מוניות כפר סבא כך שלנהגי המוניות שבאזור לא חסר עבודה ולא חסר אנשים אשר נזקקים למונית.

מוניות כפר סבא עוזרות לכל אחד להגיע אל היעד שלו. לאנשים אשר אין רכב פרטי השירות של מוניות כפר סבא עור מאוד להגיע אל הרופא, להגיע אל סוכנות הנסיעות, להגיע אל מרפאת השיניים, להגיע אל הקניון ואל מקומות הבילוי בערים כפר סבא והוד השרון וכו'. תושבי הערים, היישובים, המושבים והקיבוצים הסמוכים לכפר סבא לרוב מגיעים לבלות בכפר סבא ולסעוד במסעדות השונות אשר נמצאות בעיר.

משום שהתחבורה הציבורית אל מקומות אלה היא לרוב בתדירות נמוכה מאוד ואינה נמשכת עד לשעות הלילה הם נאלצים להגיע לעיר בעזרתן של מוניות כפר סבא.

מוניות כפר סבא, כאמור לעיל, מסיעות אנשים רבים אל מקומות הבילוי השונים שיש בעיר ואל הפאבים השונים. משום שחלק מהבילוי במקומות אלה סובב סביב האלכוהול וחוויית השתייה מוניות כפר סבא בדרך כלל אחראיות על החזרת הבליינים הבייתה. כאשר אנשים נוהגים בכביש תחת השפעת משקאות אלכוהוליים הם מהווים סכנה לעצמם ולנהגי המכוניות האחרות.

לכן במקום להתעקש ולנהוג חזרה הם פשווט צריכים לוותר על הנהיגה במצבם העדין ולהזמין מוניות כפר סבא. כך הם יכולים להיות בטוחים שהם לא יסכנו את עצמם, לא יסכנו את חבריהם שנמצאים באותו הרכב ולא מסכנים אף נהג אחר ונוסע אחר הנמצא על הכביש. לכן אם שותים לוקחים חזרה מוניות כפר סבא.