מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

מוניות נתבג

 

 

מוניות נתבג הן מוניות אשר אין ספור מטיילים, תיירים ואנשי עסקים אשר טסים לחו"ל נעזרים בהן כאשר הם רוצים להגיע לשדה התעופה וכאשר הם רוצים לחזור משדה התעופה לביתם או לחדר המלון שהם שכרו בישראל. לא פעם משתלם יותר לקחת מוניות נתבג וחשוב מכך:

נוח יותר לקחת מוניות נתבג מאשר לקחת רכב פרטי ולשלם סכום כסף גדול עבור חנייה, בפרט אם החנייה היא ממושכת במיוחד.

רכבת יכולה להיות פתרון אשר יחליף את הצורך לקחת מוניות נתבג אך מבחינת נוחות נוח יותר לקחת מוניות נתבג מאשר רכבת. אין צורך להחליף רכבות באמצע כאשר נוסעים במונית ומגיעים מייד למחוז חפצכם.

 
מוניות נתבג עוזרות כאמור להסיע תיירים אשר מגיעים מחו"ל ממקום למקום בישראל. כמו בכל מקום אחר בעולם אין דבר נוח יותר מאשר לנחות בשדה התעופה ומייד לנסוע במונית למקום אליו רוצים להגיע. דבר זה מקל מאוד על הנסיעה ועוזר לתיירים אשר לעתים קרובות הם אינם דוברי עברית. אם הם יעלו על רכבת, שהכריזה בה היא בעברית, סביר להניח שהם לא ייתמצאו טוב כמו אם הם ייקחו מונית. מרבית נהגי המוניות בנתבג יכולים לתקשר עם התיירים באנגלית, מה שמקל עליהם מאוד.
 
מוניות נתבג הן לעתים מוניות קטנות יותר ולעתים מוניות גדולות אשר יכולים להכנס אליהן ארבעה, חמישה נוסעים ואף יותר מכך. ניתן להזמין מראש מוניות נתבג כך שכאשר תגיעו לשדה המונית כבר תמתין לכם וניתן להזמין מוניות נתבג במקום לכל יעד בארץ שתרצו בכך. לרוב נסיעה בשעות הלילה באחת ממוניות נמל התעופה בן גוריון היא יקרה יותר מאשר נסיעה ביום, דבר שיש לקחת בחשבון.
 
מוניות נתבג הן מוניות פשוט חיוניות והשירות שהן מספקות הוא פשוט חיוני. כאמור לעיל, גם אנשי עסקים נוסעים לעתים קרובות במוניות נתבג. אנשי עסקים אלו לרוב מקבלים החזרים ממקום עבודתם על המונית וכמובן על הוצאות הטיסה. לכן לא פעם עדיף להם לקחת מוניות נתבג ולא להכנס לנמל התעופה עם רכב פרטי, לחפש חנייה, לשלם עבור החנייה מכיסם הפרטי וכן הלאה. כך שבהחלט שווה להנות מהשירות של מוניות נתבג.