מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

מוניות רמת גןמוניות רמת גן מסיעות נוסעים באיזור רמת גן, באיזור גבעתיים, באיזור תל אביב ובאיזור בני ברק. משום שכל הערים האלו קרובות מאוד זו לזו תושבי הערים אשר הוזכרו לעיל יכולים להעזר בשירותי מוניות רמת גן, בשירותי מוניות בני ברק, בשירותי מוניות גבעתיים או בשירותי מוניות בתל אביב.

מוניות אלו מסיעות אנשי עסקים אשר מגיעים אל הבורסה ביהלומים ברמת גן למטרות עסקים ולמטרות מסחר. כמובן שלא רק אנשי עסקים מחו"ל ומישראל נעזרים בשירותים של מוניות רמת גן. תיירים רבים אשר מגיעים לבלות במרכז הארץ ומגיעים לבקר באתרי תיירות שונים נעזרים גם הם בשירותים של מוניות רמת גן. תל אביב באופן טבעי מושכת אליה את מרבית התיירים משום שהיא מרכז הבילויים המרכזי של ישראל.

רבים מהתיירים אשר מגיעים לעיר מגיעים אליה במוניות משום שהם אינם שוכרים רכב ומשום שבשעות הלילה לא תמיד ניתן להשתמש בשירותי תחבורה ציבורית.

מוניות רמת גן מסיעות כמובן את תושבי רמת גן וגבעתיים אשר אין להם רישיון נהיגה וזקוקים למונית ולתחבורה ציבורית דוגמת אוטובוסים ורכבות על מנת להגיע ממקום למקום. גם תושבי רמת גן וגבעתיים אשר יש להם רישיון נהיגה מעדיפים לעתים להזמין מוניות רמת גן מאשר לנסוע עם רכבם הפרטי.

במרבית המסעדות ובמוקדי הבילוי בתל אביב, ברמת גן ובגבעתיים יש מצוקת חניה של ממש וחניונים בתשלום גובים סכומי כסף גבוהים. במקום להאלץ לעשות סיבובים ארוכים עם הרכב ולחפש חנייה הם יכולים להזמין את השירות של מוניות רמת גן ולא לעסוק בחיפוש חנייה אפילו לא רגע אחד.

מוניות רמת גן מחזירות הבייתה בשלום את כל אלה אשר שתו אלכוהול במהלך הבילוי הלילי שלהם ורוצים להגיע הבייתה בשלום. על מנת לא לנהוג עם רכבם, להוות סכנה לעצמם ולכל הנהגים והנוסעים אשר סובבים אותם על הכביש,  כאשר יש אחוז מסויים של אלכוהול בדם שלהם יש לבליינים שתי אפשרויות. אפשרות אחת היא למסור את המפתחות לחבר או לקרוב משפחה שלא שתה ויכול לנהוג בבטחה. אפשרות שנייה מצויינת גם כן היא להזמין מונית מהשירות של מוניות רמת גן.