מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

מוניות שירות

 

מוניות שירות בניגוד למוניות "ספיישל", אשר הנוסעים מזמינים באופן אישי ומיוחד, הן מוניות אשר נוסעות באותם המסלולים של אוטובוסים מסויימים. זאת אומרת, מוניות שירות נוסעות במסלול של קווי אוטובוס מסויימים ולא נוסעות במסלול אותו מזמין הלקוח.

אם כן, מה הם היתרונות הגדולים בנסיעה בתוך מוניות שירות? כל מי שנוסע בתחבורה הציבורית בישראל יודע כי ישנם לא מעט אוטובוסים אשר לא מגיעים בתדירות גבוהה מספיק.

דבר זה לא משאיר לנוסעים בתחבורה הציבורית ברירה אלא לחכות זמן רב בתחנות האוטובוס בכל מזג אוויר: בשרב ובגשם, דבר לא נעים בהחלט. מוניות שירות עוזרות לנוסעים בכך שהן מגדילות את התדירות של אותו קו נסיעה. למשל, אם אוטובוס מגיע כל שעה עגולה ומונית השירות מגיעה כל חצי שעה זמן ההמתנה של הנוסעים בתחבורה הציבורית מתקצר במידה ניכרת ועוזר לנוסעים להגיע במהירות גדולה יותר ליעדם.

 
מוניות שירות עוזרות מאוד לנוסעים מבחינות נוספות ובמיוחד בזמני הנסיעה שלהן ובשעות הפעילות שלהן. בניגוד לקווי אוטובוסים אשר אינם נוסעים בימי שישי בערב מוניות שירות כן פועלות בשעות הלילה ובימי שישי בלילה. כך מוניות שירות עוזרות מאוד לנוסעים אשר צריכים להגיע ממקום למקום בשעות לילה מאוחרות. נוסעים אשר גרים ברחובות, בנתניה, בראשון לציון ובמקומות נוספים יכולים להגיע לתל אביב במהירות ובקלות בזכות אותן מוניות שירות.
 
בניגוד למוניות "ספיישל" אשר לרוב גובות מחיר גבוה עבור הנסיעה מוניות שירות גובות את אותו המחיר של אוטובוסים. דבר זה עוזר מאוד למי שנוסע בתחבורה ציבורית וצריך לחסוך בהוצאות.
 
מוניות שירות הן פתרון נהדר למי שצריך להגיע ממקום למקום בתוך העיר או שרוצה להגיע מעיר אחת לעיר אחרת. בתוך מוניות שירות הנוסעים תמיד יושבים ואינם עומדים כמו באוטובוסים כאשר אין מקום ישיבה. כמובן שמספר הנוסעים שמוניות שירות יכולות להסיע הוא קטן בצורה משמעותית ממספר הנוסעים באוטובוס.
 
עם זאת, עם ההצלחה של מוניות שירות פשוט אי אפשר להתווכח. לכן, אם אתם רוצים להגיע ממקום למקום באופן מהיר, זול וגם בשעות הלילה הפתרון שיכול לעזור לכם הוא בהחלט נסיעה בתוך מוניות שירות.