מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

מונית

 

מונית היא כלי תחבורה שעוזר לאנשים להגיע במהירות ובקלות ממקום למקום. אנשים רבים בוחרים להעזר בשירותיהם של נהגי מונית במיוחד בתוך העיר. לא פעם חיפוש החניה בתוך עיר גדולה יכול להמשך זמן רב. לעתים חיפוש חנייה בתל אביב, למשל, בשעות הערב ואחר הצהריים יכול להגיע לארבעים דקות ואפילו לשעה. כאשר מזמינים מונית למעשה חוסכים את ה"עונג" הגדול שבחיפוש חניה קדחתנית בתוך העיר.

כמו כן, חניות רבות בערים גדולות עולות כסף רב וכך גם הדלק. אם מזמינים מונית המחירים מתקזזים כך שלא באמת משלמים מחיר יקר יותר. חיפוש חנייה מהווה סיבה אחת אשר בגללה כדאי להזמין מונית אך ישנן סיבות טובות נוספות מדוע כדאי להזמין מונית.

 
מונית מתאימה מאוד לאלו אשר אין להם רכב פרטי או שאינם אוהבים להכנס עם רכב פרטי לעיר. כאמור לעיל, הרבה אנשים אשר מחזיקים רכב בעיר גדולה נתקלים בבעיות שונות כמו חנייה, דו"חות חניה ועוד. מונית אפשר להזמין בכל שעה משעות היום, גם באישון לילה, והיא אינה פועלת בשעות מוגדרות כמו תחבורה ציבורית.
 
כמו כן, בעוד אוטובוסים ורכבות עושים מסלולים קבועים מונית נוסעת במסלול בו רוצה הלקוח ומביאה אותו בדיוק לנקודה בה הוא מעוניין לרדת. אנשים אשר אינם יודעים לנהוג או שאין להם רישיון נהיגה יכולים להסתדר בערים גדולות בקלות ובנוחות בעזרת מונית.
 
מונית מככבת תמיד בתשדירים נגד שתיית משקאות אלכוהולים ונהיגה תחת השפעת אלכוהול. מדוע? אנשים רבים נוהגים ברכב שלהם אל תוך העיר במטרה לבלות. לאחר שהם מבלים ושותים כמויות גדולות של אלכוהול הם צריכים לחזור הבייתה. ישנם בליינים אשר אינם טורחים לעצמם למצוא נהג תורן, מישהו אשר לא שתה אלכוהול ויחזור להחזיר את כולם הבייתה בשלום ומתעקשים לנהוג בעצמם.
 
כמובן שנהיגה תחת השפעת אלכוהול היא סכנה נוראים למכוניות האחרות אשר נמצאות בכביש, לנהג השיכור עצמו ולנוסעים אשר נמצאים איתו ברכב. לכן הפתרון הטוב ביותר לבעיה זו, כפי שמצביעים תשדירי השירות השונים, הוא להשאיר את הרכב בחנייה ולחזור הבייתה בשלום, מבלי לסכן את החברים או את הנהגים האחרים שנמצאים בכביש, עם מונית.